Hakkımızda


Özler Lezzet Pazarı Hakkında


İçinde bulunduğunuz bu mekân benim yaklaşık 20 yıllık hayalim. 60’lı yıllarda başladığımız kasaplık mesleğinin içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizi bu güne kadar kâh Gölcük’teki mağazamızda, kâh İzmit’teki mağazamızda sizlerle paylaştık. Üzerimizdeki emekleriniz asla yadsınamaz. Sizlerle büyüdük. Çocuklarınıza, ailenize, sevdiklerinize bizlere güvenerek aldığınız ürünlerimizi götürdünüz. Belki bunun bir adı ticaret ancak bana göre diğer bir adı da hayat. Biz sizinle hayatı paylaştık.

Yaklaşık 55 yıllık bu yolculuğun bu gün ki geldiğimiz noktası içinde bulunduğunuz bu mekândır. Sizlerin bu güne kadar ki beğeni ve destekleriyle yaklaşık 1200 metrekare ve 5 kat üzerine kurulu olan ÖZLER LEZZET PAZARI yine aynı hizmet ve kalite anlayışı ile size hizmet vermek için oluşturuldu. Benim mesleğim kasaplık. Aile yapımız içerisinde eğitimlerini tamamlayan çocuklarımla birlikte, bizim tecrübemiz, onların gençlik, girişkenlik ve enerjisi ile birleştirerek sizlere iyi bir şeyler sunmaya çalışacağız. Hatalarımız elbette olacaktır. Bu hataları birlikte en aza indirerek, kente değer katan bir marka olma gayretinde olacağız.

Değerli Misafirimiz, mekânlar insanlarla güzeldir. Varlığınız ve bizi tercihiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarken, fikirlerinizle ışığımız olmaya devam etmeniz en büyük temennimizdir.

Hepiniz Hoş geldiniz ve hepinize Afiyet Olsun.

Özler Lezzet Pazarı

 

Özler Lezzet Pazarı olarak; tüm faaliyetlerimizde, çalışanlarımızdan başlayarak, komşularımızın, çevrenin, doğal kaynakların, hayvan ve bitki topluluklarının olumsuz etkilenmemesi temel yönetim ilkelerimiz arasında yer almaktadır.